Külalistund Mustamäe linnaosa vanema Aivar Riisaluga


04.12.2023
Image
riisalu

4. detsembril andis meie õpilastele mentortunni loengu Mustamäe linnaosa vanem Aivar Riisalu. Külaline rääkis siinse linnaosa rõõmudest ja muredest, Mustamäe minevikust, olevikust ning tulevikust. Noored said teada, et Lasnamäe ja Kesklinna järel suuruselt kolmandas Tallinna linnaosas elab sootuks noorem elanikkond, kui nad siiani arvanud olid ja et lähiaja suurimad väljakutsed on seotud näiteks 60ndatest pärineva linnaosa planeeringuga kaasaegse parkimislahenduse ja elektriautode laadimistaristu sobitamine.

Aivar Riisalu kiitis Mustamäel asuvaid ja suurepärased edasiõppimisvõimalusi pakkuvaid kõrgkoole ja rõhutas, et hetkel on väga oluline õppida TalTechis pakutavaid reaalteadustega seotud erialasid nagu inseneeria.

Linnaosa vanem jutustas noortele ka oma positiivsetest ja negatiivsetest kogemustest eraettevõtluse alal ja julgustas neid suurelt unistama ja ette võtma. Lõpetuseks kutsus külaline üles, et mõni MURG õpilane jagaks oma head äriplaani ka temaga, et vajadusel üheskoos vaadata, kas sel oleks potentsiaali kasvada uueks ükssarvikuks!

Uudised


Image
Vabariigi aastapäeva kontsertaktus
22.02.2024
MURG tähistas Vabariigi aastapäeva kontserdiga

MURG tähistas Vabariigi aastapäeva kontserdiga

Mustamäe riigigümnaasiumi koolipere tähistas Vabariigi aastapäeva 21. veebruaril koolis toimunud...
Image
Raivo Heina loeng
19.02.2024
MURGis andis loengu ettevõtja Raivo Hein

MURGis andis loengu ettevõtja Raivo Hein

19. veebruaril astus Mustamäe riigigümnaasiumis külalisloenguga üles ettevõtja ja investor Raivo...