Õpilaspilet


Õpilaspiletit saab kasutada ustest sisenemisel, raamatukogus, sööklas ja ühistranspordis. Samuti ka printida, paljundada ja skanneerida enda töid kooli õpikeskuses asuva paljundusmasinatega.

Õpilaspiletit saab tellida aadressil eduid.ee Alustuseks tuleb sinna sisse logida (ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart ID) ja seejärel saab tellimuse esitada. Tellitud kaardi saab kätte koolist paari nädala jooksul. Õpilaspileti tellimiseks on kaks varianti:

  • Eesti õpilaspilet (tellijale tasuta)
  • ISIC kaart (tellija tasub)

ISIC kaardi omanikel on võimalus kasutada soodustusi erinevate toodete ja teenuste ostmisel nii Eestis kui ka välismaal. Vaata lähemalt.

Tähelepanu!

Andmete õigsuse eest vastutab kaardi tellija ja ebakorrektse avalduse korral kaarti ei väljastata. Koolil on õigus kaarti õpilasele mitte väljastada, kui kaardil on ebakorrektne pilt (isegi siis, kui tellimiskeskkonnas kaarditellimus ära tehti).

Õpilaspilet ühistranspordis

Kaarti saab sõidukaardiks registreerida pilet.ee veebilehel.

Pärast kaardi isikustamist võib kuluda kuni 24h, et kaart oleks ühistranspordis kasutuskõlblik.

Korraga võib kasutada ühte isikustatud rohelist Ühiskaarti ning kõiki teisi pildiga kaarte: ISIC õpilas- ja üliõpilaspiletit, Eesti õpilas- ja üliõpilaspiletit, ITIC-kaarti ja Töötaja kaarti.

Probleemide korral tutvu pilet.ee infolehega ja Ühistranspordi KKK-ga.

Tingimused fotole

1. Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga.

2. Foto ei tohi olla vanem kui 1 aastat.

3. Foto peab olema vähemalt 307 x 372 pikslit suur, skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.

Abi

Õpilaspileti tellimise probleemide korral võta otse ühendust teenusepakkujaga Eesti Üliõpilaskondade Liiduga, aadressil eyl@eyl.ee

Kui foto üleslaadimisega tõrked esinevad, siis jäta tellimus pooleli, aga ära tühista seda. Seejärel saada murekiri koos fotoga aadressile eyl@eyl.ee

EÜL laeb foto ise üles ning seejärel saad oma tellimuse lõpuni viia.