Meie inimesed


Juhtimiskeskus


Image
Raino Liblik
Raino Liblik
Koolijuht
Raino.Liblik@murg.ee
Image
Karmen Kisel
Karmen Kisel
Õppejuht
Karmen.Kisel@murg.ee
Image
Rosetta Heidorf
Rosetta Heidorf
Juhiabi
Rosetta.Heidorf@murg.ee
Image
Eliis Pint
Eliis Pint
Loodusainete valdkonna juhtõpetaja
Eliis.Pint@murg.ee
Image
Sirje Vasmann-Perend
Sirje Vasmann-Perend
Kultuuri- ja sotsiaalteaduste valdkonna juhtõpetaja
Sirje.Vasmann-Perend@murg.ee
Image
Piret Klooren
Piret Klooren
Õppija heaolu, võimestamise ja liikumisvaldkonna juhtõpetaja
Piret.Klooren@murg.ee
Image
Evelin Reila
Evelin Reila
Matemaatika juhtõpetaja
Evelin.Reila@murg.ee
Image
Ekaterina Batrakova
Ekaterina Batrakova
Võõrkeelte valdkonna juhtõpetaja
Ekaterina.Batrakova@murg.ee
Image
Evelin Kattai
Evelin Kattai
Õppekorraldusjuht
Evelin.Kattai@murg.ee
Image
Natalia Unimäe
Natalia Unimäe
Kultuurijuht
Natalia.Unimae@murg.ee
Image
Heli Kirs
Heli Kirs
Õpilasnõustaja-psühholoog
Heli.Kirs@murg.ee
Image
Margus Tamkivi
Margus Tamkivi
Haldusspetsialist-administraator
Margus.Tamkivi@murg.ee
Image
Aivar Metsaveer
Aivar Metsaveer
IT- ja tehnoloogiajuht
Aivar.Metsaveer@murg.ee
Image
Tuuli Keerberg
Tuuli Keerberg
Õpikeskuse koordinaator
Tuuli.Keerberg@murg.ee
Image
Iiris Viirpalu
Iiris Viirpalu
Kommunikatsioonijuht
Iiris.Viirpalu@tallinnarg.edu.ee

Piloodid


Image
Riin Ahlberg
Riin Ahlberg
Inglise keel
Riin.Ahlberg@murg.ee
Image
Aivar Anniste
Aivar Anniste
Sportlaste mentor
Image
Rolando Javier Beaujon
Rolando Javier Beaujon
Hispaania keel
Rolando.Beaujon@murg.ee
Image
Karme Beek
Karme Beek
Eesti keel, kirjandus
Karme.Beek@murg.ee
Image
Piret Järvela
Piret Järvela
Eesti keel, kirjandus
Piret.Jarvela@murg.ee
Image
Marilis Kirotar
Marilis Kirotar
Ajalugu
Marilis.Kirotar@murg.ee
Image
Triin Kruus
Triin Kruus
Inglise keel
Triin.Kruus@murg.ee
Image
Tuule Laine
Tuule Laine
Saksa keel
Tuule.Laine@murg.ee
Image
Hanna Mathiesen
Hanna Mathiesen
Keemia
Hanna.Mathiesen@murg.ee
Image
Tanel Nurk
Tanel Nurk
Muusika
Tanel.Nurk@murg.ee
Image
Maarja Pärna
Maarja Pärna
Liikumine
Maarja.Parna@murg.ee
Image
Kaja Prass
Kaja Prass
Administraator
Kaja.Prass@murg.ee
Image
Viktoria Pung
Viktoria Pung
Prantsuse keel
Viktoria.Pung@murg.ee
Image
Katrin Raud
Katrin Raud
Eesti keel, kirjandus
Katrin.Raud@murg.ee
Image
Karin-Kitty Repson
Karin-Kitty Repson
Matemaatika
Karin-Kitty.Repson@murg.ee
Image
Ilona Säälik
Ilona Säälik
Soome keel
Ilona.Saalik@murg.ee
Image
Ruslan Seredjuk
Ruslan Seredjuk
Inglise keel
Ruslan.Seredjuk@murg.ee
Image
Kristjan Siilak
Kristjan Siilak
Keemia
Kristjan.Siilak@murg.ee
Image
Emma Loore Sinitamm
Emma Loore Sinitamm
Haridustehnoloog
Emma.Sinitamm@murg.ee
Image
Julija Smirnova
Julija Smirnova
Õpilasnõustaja
Julija.Smirnova@murg.ee
Image
Ermo Soobik
Ermo Soobik
Füüsika
Ermo.Soobik@murg.ee
Image
Heldena Taperson
Heldena Taperson
Matemaatika
Heldena.Taperson@murg.ee
Image
Kaija Vaaks
Kaija Vaaks
Administraator
Kaija.Vaaks@murg.ee
Image
Heiko Väät
Heiko Väät
Liikumine
Heiko.Vaat@murg.ee
Image
Markus Veersoo
Markus Veersoo
Matemaatika
Markus.Veersoo@murg.ee
Image
Anna-Kaisa Vita
Anna-Kaisa Vita
Kunst
Anna-Kaisa.Vita@murg.ee
Image
Kirsti Vooglaid
Kirsti Vooglaid
Bioloogia, füüsika
Kirsti.Vooglaid@murg.ee