Kontakt


Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium
Registrikood: 77001547

Akadeemia tee 25, 12618, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Üldine kontakt:
+372 58 264 964
murg@murg.ee

Õppetööga seotud küsimused:
+372 56 999 788

Infolaua administraator: +372 56 243 595

Kõik töötajate e-postiaadressid on @murg.ee lõpuga.
Õpilaste e-postiaadressid @edu.murg.ee lõpuga.

Meie oleme
Image
Raino Liblik
Raino Liblik
Koolijuht
Raino.Liblik@murg.ee
Image
Karmen Kisel
Karmen Kisel
Õppejuht
Karmen.Kisel@murg.ee
Image
Rosetta Heidorf
Rosetta Heidorf
Juhiabi
Rosetta.Heidorf@murg.ee
Image
Eliis Pint
Eliis Pint
Loodusainete valdkonna juhtõpetaja
Eliis.Pint@murg.ee
Image
Sirje Vasmann-Perend
Sirje Vasmann-Perend
Kultuuri- ja sotsiaalteaduste valdkonna juhtõpetaja
Sirje.Vasmann-Perend@murg.ee
Image
Piret Klooren
Piret Klooren
Õppija heaolu, võimestamise ja liikumisvaldkonna juhtõpetaja
Piret.Klooren@murg.ee
Image
Evelin Reila
Evelin Reila
Matemaatika juhtõpetaja
Evelin.Reila@murg.ee
Image
Ekaterina Batrakova
Ekaterina Batrakova
Võõrkeelte valdkonna juhtõpetaja
Ekaterina.Batrakova@murg.ee
Image
Evelin Kattai
Evelin Kattai
Õppekorraldusjuht
Evelin.Kattai@murg.ee
Image
Natalia Unimäe
Natalia Unimäe
Kultuurijuht
Natalia.Unimae@murg.ee
Image
Heli Kirs
Heli Kirs
Õpilasnõustaja-psühholoog
Heli.Kirs@murg.ee
Image
Margus Tamkivi
Margus Tamkivi
Haldusspetsialist-administraator
Margus.Tamkivi@murg.ee
Image
Aivar Metsaveer
Aivar Metsaveer
IT- ja tehnoloogiajuht
Aivar.Metsaveer@murg.ee
Image
Tuuli Keerberg
Tuuli Keerberg
Õpikeskuse koordinaator
Tuuli.Keerberg@murg.ee
Image
Iiris Viirpalu
Iiris Viirpalu
Kommunikatsioonijuht
Iiris.Viirpalu@tallinnarg.edu.ee

 

Vaata kõiki meie inimesi

 

Liitu Sinagi meie tiimiga -tutvu võimalustega


Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 18, Tartu, 50088; hm@hm.ee; 735 0222)

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis:
Hille Voolaid, Hille.Voolaid@hm.ee