Infotund ja kohtumine kogukonnaga 18. jaanuaril


Image
Meie kooli väärtused

Tule loodava Tallinna Mustamäe Riigigümnaasiumi KOGUKONNA kohtumisele!

18. jaanuaril 2023 kell 18 toimub TalTechi aulas (Ehitajate tee 5, peamaja) Mustamäe Riigigümnaasiumi kogukonna kohtumine ja infotund.

Vaata videoülekannet siit.

1. septembril 2023 alustab tööd uus riigigümnaasium, kuhu võetakse esimesel aastal vastu 360 10. klassi õpilast (G1). Ootame meiega tutvuma kõiki koolihuvilisi õpilasi, lapsevanemaid ja kogukonna liikmeid. Mustamäe Riigigümnaasiumi direktor Raino Liblik ja õppejuht Karmen Kisel tutvustavad koos juhtõpetajatega loodava kooli õppekorraldust ja vastavad juba tekkinud või tekkivatele küsimustele. Kuna talvine pööripäev on juba olnud ja kevad läheneb kiirrongina, siis hakkab tänastele 9ndikele ja nende vanematele muret valmistama uue kooli valimise ja vastuvõtukatsete teema. Meie kohtumisel räägime ka selle kenasti lahti. Loodava kooli õppekorraldus pakub kindlasti suurt põnevust kõikidele õppijatele, sest õppetöö toimub koostöös paljude partneritega, on võimalusterohke ja vaheldusrikas.

Kogukonnakohtingul tutvustame ka meie partnereid ja tähtsamaid õppekorralduse nüansse. Märksõnadeks: õpilase heaolu ja mõtestatud eneseareng (Mina 2.0), valikkursuste ja -moodulite päev, protsenthindamine, mentorlus ja koostöisus teiste riigigümnaasiumitega.

Leia meid Facebookist ja vaata meie taskuhäälinguid, kus kõik asjaosalised selgitavad eesolevaid suuremaid muutusi ja põnevat koolielu.

Tule julgelt! Tule ise ja võta oma sõbrad ka kaasa!

Uudised


Image
Lepingu sõlmimine Tallinna Majanduskooliga
14.03.2023
Mustamäe riigigümnaasium sõlmis koostööleppe Tallinna Majanduskooliga

Mustamäe riigigümnaasium sõlmis koostööleppe Tallinna Majanduskooliga

14. märtsil sõlmis Mustamäe riigigümnaasium koostöölepingu Tallinna Majanduskooliga. Tallinna...
Image
MURGi tuumikmeeskond
13.03.2023
Õpetajate värbamine on edukalt lõppenud

Õpetajate värbamine on edukalt lõppenud

Tänase seisuga on Mustamäe riigigümnaasiumi õpetajate värbamine lõppenud ning kokkulepped uute...