Kaja kultuurikeskuses toimus MURGi Playbox


19.04.2024
Image
Playbox õpilased

17. aprillil leidis aset MURGi esimene playboxi-õhtu, kus osalesid nii kosmonaudid kui piloodid ehk nii õpilased kui koolitöötajad. Playbox toimus Mustamäel, Kaja kultuurikeskuses.

Kokku sai playboxi-õhtul näha 9 klassi etteastet, lisaks üllatusesinemist Free Flow Stuudio tantsustuudio üllatusesinemist ja pilootide üllatuskava. Etteasteid hindas žürii, kuhu kuulusid: Riigikogu aseesimees Jüri Ratas, Free Flow Stuudio tantsutreener Maarit Olbri ja MURGi füüsikaõpetaja Ermo Soobik.

Esikoha pälvis Veenus, teise koha Marss ning kolmandaks jäi Titania esitus. Suurima kaasatuse auhinna sai Pallas, publiku lemmikuks valiti Merkuur.

Mustamäe riigigümnaasiumi koolipere tänab sündmuse korraldajaid Natalia Unimäed, Susanna Rauda, Elis Peedimaad. Samuti tänab kool Playboxi võõrustanud Kaja kultuurikeskust, Mustamäe Linnaosavalitsust ning MURG hoolekogu liiget ja endist Mustamäe linnaosavanemat Aivar Riisalut ning ürituse sponsoreid Eesti Donutsit ja Mustamäe Elamusspad.

Üritusele pakkkus tehnilist tuge MURGi tehnikute aktiivi liikmed, eesotsas õpilased Mikk Martin Oinak, Emil Jaanisoo, Frederic Mere ning nende juhendaja Aivar Metsaveer.

 

Fotod: Margus Tamkivi

Uudised


Image
pidu
14.06.2024
Võtame vastu õpilasi vabadele õppekohtadele G2 astmes

Võtame vastu õpilasi vabadele õppekohtadele G2 astmes

Vabadele kohtadele G2 astmes saab kandideerida 13.-21. juunini. G2 vastuvõtu eelduseks on otsus...
Image
ühistants aktusel
13.06.2024
MURG tähistas meeleolukalt esimese õppeaasta lõppu

MURG tähistas meeleolukalt esimese õppeaasta lõppu

MURGi koolipere tähistas meeleoluka ja vabas vormis aktusega oma esimese õppeaasta lõppu. Aktusel...
Image
Täname teid!
11.06.2024
Täname teid!

Täname teid!

„Aeg ei loe midagi. Üks päev võib tähendada palju, ja hulk aastaid mitte midagi. Ainult seal, kus...